Me në fund Вig Mama рublikon foto me ‘burrin’ e ѕaj, рërshkimi që i bën tërheq vëmendjen.

Me në fund Вig Mama рublikon foto me ‘burrin’ e ѕaj, рërshkimi që i bën tërheq vëmendjen.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama gjithmonë bën veprime që bie në sy, duke kaluar në lajm.Ajo me postimet e shumta në rrjete sociale, po zgjon ku reshtje rreth jetës pr ivate, përcjell ORAinfo.
Edhe pse ende nuk është e martuar, Big Mama kohëve të fundit ka publikuar disa foto të cilat i përshkrante si ‘nata e fundit e beqarisë’.Ju ft0jmë të nd1qn1 v1de0n më p0shtë

E kjo bëri që shumë njerëz të mendojnë se Bigu është martuar. Ndërsa sonte ajo publikuar një foto në krahët e një mashkulli, të cilën e përshkaruan me loqkaman e me zemër. Duket se mashkulli në foto ja ka marrë zemrën Bigut.Shumë shpejt do të kuptojmë se si qëndron e vërteta mes këtij bukuroshi dhe Big Mamës. /ORAinfo/Ju ft0jmë të nd1qn1 v1de0n më p0shtë