Ndodh Mrekullia! 61-vjeçarja bëhet Nënë për herë të parë!

Ndodh Mrekullia! 61-vjeçarja bëhet Nënë për herë të parë!

Nje nga gjerat me te bukura qe mund ti ndodhi nje femre eshte te behen nene dhe kjo eshte ndj esia me e bukur ne bote kur behesh nene.Cdo gje fillon dhe ndryshon dhe j eta merr nje kuptim tjeter.Ju ft0jmë rë nd1qn1 v1de0n më p0shtë…

Ne moshen 61 vjecare Ana Maria eshte bere nene per here te pare pasi gati per 5 vjet ajo ka nisur tr ajtimin per tu bere nene dhe te kete nje femi. Por pas 5 vitesh tashme ajo eshte nene dhe eshte shume e lumtur.Ju ft0jmë rë nd1qn1 v1de0n më p0shtë…

Ajo e kishte enderruar gjithe je ten kete gje dhe mezi e kishte prit kete cast kaq te bukur ne jeten e saj.Ju ft0jmë rë nd1qn1 v1de0n më p0shtë…

Ajo lindi nje djal dhe emrin ja vuri Ian 3.4Kg.Ju ft0jmë rë nd1qn1 v1de0n më p0shtë…