Brenda festës luksoze të Armina Mevlanit, feston 30-vjetorin si ‘sirenë’…!!

Armina Mevlani ka festuar 30-vjetorin e lindjes me një festë madhështore më muzikë ku kanë qënë të ftuar miqtë dhe të afërmit e saj.Armina i ka ndarë në rrjete sociale disa momente nga atmosfera e bukur e festës së saj e cila ishte e mbushur me buqeta lulesh dhe mes urimeve të shumta ajo ka shkruar: “Jam falenderuse për çdo ditë të jetës.”…