Publikohet video, ja çfarë bëjnë Antonela e Tea kur pijnë shumë…

Publikohet video, ja çfarë bëjnë Antonela e Tea kur pijnë shumë…

Dy ish-konkurrentët e emisionit “Për’puthen”, Tea Trifoni dhe Antonela Berisha janë pare kohëve të fundit së bashku në Shqipëri.

Dyshja u bë e famshme në këtë emision, e që Tea arriti të dal ‘çift’, por që në fund u kuptua se ishte vetëm një ‘lojë’ e saj dhe Andit, pasi ajo ishte e lidhur jashtë programit me Beartin.. sht1pe rek1ame1n me p0shte dhe ju del v1dj0 e pl0te

Ndërsa, Antonela u shpreh hapur se kishte një pëlqim për Mevlanin dhe Atdheun, por se nuk arriti të dilte me asnjërin çift.

Së fundmi në rrjetet sociale po shperndahet një video e Antoneles e Teas, që duken të de.hura në një taksi… sht1pe rek1ame1n me p0shte dhe ju del v1dj0 e pl0te

Video është bërë nga Antonela, e cila shprehet se taksisti u ka thënë se janë ma.nip.ulatoret më të mëdha në Shqipëri.

“MMV-ja e ma.ni.pulimit Tea Trifoni”, thotë Antonela duke qeshur.. sht1pe rek1ame1n me p0shte dhe ju del v1dj0 e pl0te