E lash te fejumin nga KS dhe u martova me nje djal te zi, jam shtatzen dhe shume e lumtur me ta, kem nje….

E lash te fejumin nga KS dhe u martova me nje djal te zi, jam shtatzen dhe shume e lumtur me ta, kem nje….

E lash te fejumin nga KS dhe u martova me nje djal te zi, jam shtatzen dhe shume e lumtur me ta, kem nje… 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë.

E lash te fejumin nga KS dhe u martova me nje djal te zi, jam shtatzen dhe shume e lumtur me ta, kem nje… – Pershendetje une jam ajo zonja qe e kam ndare h istorin time me ju. Dashta me ju tregu qe tash jam pran djalit te zi, te fejurin nga kosova e lash familja eshte me mu dhe tani po ja konfirmoj qe jam shtatzen dhe jam shume e lumtur me ta, kem nje qe nje te vogel engjullore qe rritet ne barkun tim. O njerz un kam marr shume komente …(vazhdon historia me poshte…)

te k qija nga ana juve mua nuk me intereson Jeta eshte e imja Edhe Nuk ja vlen me jetu me nje pi cp ir ruk Bree une e kam gji ga ntin tim edhe pse eshte i zi ska dert une thjesht kisha f rik si do e marr ket his tori babi im me qense idea per tu fejuar me at djalin ne kosove ishte e babit por une kisha dashurin mashkulli e jetes ku me plotsonte ne sht rat me respekton me fa llni per shqip se skam qen Kurr ne shkoll per shqip une jam shume e lumtur me nda sht ratin me nje mashkull mad heshtor cdo n ate ju gra shume po vu ani po provone more edhe me tjer se nuk e keni iden qe ju bajn shume ma te lumtur, krejt mos vu ani per asi qe nuk ja permushin deshirat ne ma rdhanie ju vua ni nga trvadhtit e burrave qe ja u bojn po qysh muni me vu jt ju kur sja vlen mos vu ani mo per ta. Ju lutem te gjith nenave motrave shqiptare qe v uajn provoni me edhe me tjeter se nje jet e kemi e kerkush nuk na jep jeten e dyte kshtu qe behuni te forta e tejkaloni sf idat qe i keni ne jete, gjejeni tjetrin meniher mos …(vazhdon historia me poshte…)