10 muaj ka qe jam vetem jom nda nga burri, kerkoj nje djal per…

Pershendetje redaksi e nderuar ka 10 muaj qe jom nda dhe me mundon vetmija qe jom nda nga burri jam 36 vjeqare nga Kosova burrin ekom ne Gjermani
ka disa vite dyshoj se e sht martuar ATJE ME GJERMANE. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Atje dhe normal edhe un dua qe te njoftoj ndokend nese ka mundesi kuptohet te jet mashkull serioz dhe qe nuk esht lak/mitar i pasurise un punoj dhe ne shum gjera jom e regult por kuptohet se jeta nuk shkon ka disa vite dyshoj se e sht martuar atje dhe normal edhe un dua qe te njoftoj POR ME RENDESI ESHT E DHE MES NEVE TE KET KIMI ndokend nese ka mundesi kuptohet te jet mashkull serioz dhe qe nuk esht la/kmitar i pasurise un punoj dhe ne shum gjera jom e regult por kuptohet se jeta nuk shkon vetem nese ka te interesuar let kl ikoj ne re klam dhe te pres 1 minut apo te me shkruaj ne msn faliminder ne mirkuptime kaloni sa ma bukur. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT