‘Po bëj ѕ*kѕ mbi tavolinë’, р’raраѕkenat e këngëѕ së Luljetëѕ me Çimin

‘Po bëj ѕ*kѕ mbi tavolinë’, р’raраѕkenat e këngëѕ së Luljetëѕ me Çimin

Konkurrentja e “Për’puthen +40”, Luljeta Nallbani e ftuar sot në studion e “Breaking” në Top News ka treguar sesi lindi bashkëpunimi për këngën e saj “S’ta jap” që ka bërë shumë bu jë.

“Me vjen mbesa e më thotë halla ke vesh për muzikë. Pasi hëngrëm peshk në një restorant, mora ta bakanë dhe po i bija. Aty ishte edhe producenti e thotë se ke vesh për muzikë. E lamë për ta bërë vjet, po ra p andemia.

Teksa ishte në një intervistë me Salsanon e Palomën te Top Albania, më merr Çimi në telefon e më thotë ku je. I them “po bëj seks në tavolinë”. Pasi mbarova xhirimet në Top Albania shkova e takova Çimin, e aty lindi ideja për bashkëpunim. E shtuam pjesën e tij me dy fjalë “s’ta jap” që është për buzën”, tregoi ajo.