Jeta super-luksoze e Adelinës, shikoni me çfarë veshje del në qytet!

Jeta super-luksoze e Adelinës, shikoni me çfarë veshje del në qytet!

Adelina Tahiri dhe jeta e saj super-l uksoze janë tejet të përfolura në publikun shqiptar.

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia është shumë e përfolur sidomos pas martesës me burrin maqedonas 50-vjeçar.

Adelina është tejet a ktíve me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publíkuar një foto ku shihet se ka dalë në qytet e v eshja e sa është ajo që mori vëmendjen e të gjithëve.