‘Bëj fitness рastaj dil e veshur këѕhtu’, Arbana i kthehet ndjekëѕes

‘Bëj fitness рastaj dil e veshur këѕhtu’, Arbana i kthehet ndjekëѕes

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të ndjekura, por edhe më aktive në Instagram ku poston shpesh foto të saj, nga projektet e deri tek jeta p rivate.

Në foton e fundit Arbana duket plot sha rm e veshur me një kostum rozë, duke po zuar pranë disa t ulipanëve dhe ka marrë komplimenta të shumta. Por ka pasur edhe nga ato komente ne gative, si kjo vajzë që i shkruan Arbanës të bëjë fitness.

“Bëj edhe pak fitness, pastaj dil ashtu e veshur se të ka dal celuliti”, i shkruan ndjekësja. Nuk ka munguar përgjigja e moderatores, e cila ia ka kthyer: “Kur vjen një koment i tillë nga një vajzë merr vlerë krejt tjetër”.Ju ft0jmë të nd1qn1 v1de0n më p0shtë…