SI E BËRI PËR VETE SHYHRETE BEHLULIN FRAJERI NGA PODUJEVA?

SI E BËRI PËR VETE SHYHRETE BEHLULIN FRAJERI NGA PODUJEVA?

Luli, bashkëshorti I këngëtares Shyhrete Behluli është nga Podujeva, ai ishte futbollist dhe luante për ekipin e “Ballkanit”, shkruan “Kosovarja”.

Luli, kishte shkuar nga Llapi në Suharekë, ku e njofti edhe Shyhreten, që asaj kohe ishte gjimnaziste, Shyhretja ka treguar se u dashuria në Lulin pasi ai ishte i njohur dhe shumë frajer.

Këngëtarja ende e mban në mend dasmën e madhe që u bë në Podujevë kur ajo u martua me futbollistin nga Llapi.

Çifti kanë pesë fëmijë dhe jetojnë të lumtur, ndërkohë që Luli është menaxheri z yrtar I Shyhretes, shkruan “Kosovarja”.