Po këndonte në një dasmë, Big Mama merr propozim për fejesë!

Po këndonte në një dasmë, Big Mama merr propozim për fejesë!

Big Mama ashtu sikurse edhe kolegët e saj, është shumë aktive me performanca gjatë kësaj se zone, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja së fundi ishte e ftuar të argëtonte të pranishmit në një dasmë, por i ndodhi ajo që nuk e priste.

Një djalë i afrohet asaj ulet në gj unjë dhe me një buqetë lule në duar i propozon martesë Big Mamës.

Ajo i publikoi fotografitë nga ky moment dhe shkruan “Na ndodhi edhe kjo”. /Lajmi.net/