U nda nga burri dhe u mbulua? Këngëtarja e njohur shqiptare flet për herë të parë pas thashethemeve…!!

Violeta Kukaj ka treguar se cila është arsyeja e pa.uzimit për një kohë nga muzika, pasi gjatë asaj periudhe qarkulluan shumë thas.heth.eme rreth saj. Violeta Kukaj ishte mysafire në emisionin “Mirage”, ku zbuloi shumë të pathëna rreth saj, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka folur rreth suksesit të këngës së fundit, dedikuar Hamëz Jasharit dhe tregoi disa detaje rreth saj, Por se si erdhi deri te nd.arja dhe arsyjet te gjitha ajo i tregon ne intervisten e dhebn por a është nd.ar dhe a është mbuluar te gjtha kuptoni ne vazhdim qe ajo tregon vetë. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON K ETU