Publikohet video e Sali Berishës që ‘po thyen rrjetin’, Romeo Kara nxjerr prapaskenat dhe çudit të madh e të vogël: Para qametit…

Vendimi i SHBA për të shpallur non grata Sali Berishën dhe familjen e tij, ka nxitur mjaft reagime. Më i fundit është ai i juristit Romeo Kara, i cili ka shpërndarë në rrjetet sociale një video të Berishës, ku shfaqet duke mbajtur një fjalim në Kuvend. Berisha dëgjohet të thotë në mes të Kuvendit: Jam Sali Berisha unë, o budallenj! O budallenj…SH1k0 v1de0n e pl0te p0shte: