Don Xhoni e Ramiz Lladrovci paralajmėrojnë një super surprizë për drenicakët

Don Xhoni e Ramiz Lladrovci paralajmėrojnë një super surprizë për drenicakët

Tashmë ai ka disa këngë të realizuara dhe gëzon një numër të konsiderueshëm të fansave, jo vetëm brenda tr ojeve shqiptare, por edhe në tregun ndërkombëtar, shkruan “Kosovarja”.

Reperi nga Drenica së fundi përmes një postimi në Instagram ka treguar, se ka bashkuar fo rcat me kryetarin e Drenasit, Ramiz Lladrovcin për të përgatitur një befasi për fansat dhe bashkëqytetarët e tij.

“1 super surprizë, n’Drenicë, vjen së shpejti. Me kryetarin dhe mikun tim Ramiz Lladrovci”, ka shkruar Don Xhoni në mbishkrimin e imazhit, ku shihet krah për krah me kryetarin.