“Ty të duken të gjithë kriminelë, e keni bërë Shqipërinë banda”, Curri kapet me gazetaren: Nuk është vrasje mafioze, ti ke sëmundje profesionale..

Pedagogu Arjan Curri është përfshirë në një debat në emision me gazetaren Klodiana Lala, teksa ishin duke folur për ngj arjen e rën.dë në Shkodër, ku dje në mëngjes u gjet i vr.arë në zonën e Livadheve, 32-vje.çari Endri Mustafa.Ai ishte dhu nuar dhe kishte marrë një plu mb në gojë, dy në kokë dhe tre në gjoks. Pjesë e debatit të sotëm në “Open” u bë dhe…LEXO ME TEPER