Cili reper shqiptar është ky

Cili reper shqiptar është ky

Getinjo është kthyer në kohë me një imazh nga fëmijëria. Në p rofilin e tij zy rtar në Instagram ka n darë fotografinë me ndjekësit, shkruan lajmi.net. Bëhet fjalë për Getoar Aliun apo siç njihet në estradë, Getinjo i cili tashmë ka vite që është pjesë e skenës muzikore.

Krahas postimeve të shumta në rrjete sociale ai së fundmi ka vendosur të publikojë një imazh kur ka qenë fëmijë.Getinjo shihet i veshur me një bluzë me ngjyrë të kaltër dhe një kapele sportive e cila e id entifikon edhe në atë kohë stilin e tij prej një reperi. “2000’ (Happy kid) & s ad ë o rld”, ka shkruar Getinjo në mbishkrimin e fotos.