Loredana bëhet nënë për herë të dytë.

Loredana bëhet nënë për herë të dytë.

Loredana Zefi partnerja e reperit Mozzik është bërë sot nënë për herë të dytë.
Ani pse muaj më parë në media qarkullonin th ashetheme se ajo dhe Mozzik janë rrugës për tu bërë prindër, reperja arriti ta fshehë mjaft mirë barkun e saj, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse, kohë pas kohe me st atuse e fotot e saj iu tu rbullonte ndj ekësve me ndjet, por prapë askush nuk e zbuloi saktë.

E sot vetë Loredana ka ndarë lajmin e mrekullueshëm me ndjekësit e saj.

Tek sa mbanë fëmijën në duar ndjekësit nuk hezituan ti shprehnin urimet./Kosovarja/ Ju ft0jmë të nd1qn1 v1de0n mē p0shtë…