Krenari e trādhtoi, ānulloi dasmen? Luana Vjollca ne dite te keqîja, poston foton qe…

Krenari e trādhtoi, ānulloi dasmen? Luana Vjollca ne dite te keqîja, poston foton qe…

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca mesa duket po shijon disa ditë pushimesh në Dubai. Ajo ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram me një mbishkrim që ka vendosur në d yshim ndjekësit.

Ajo që ka shk aktuar komente ka qenë mbishkrimi që moderatorja ka zgjedhur për të bashkëngjitur me foton.

“A ke me u largu dhe ti, si krejt njërzit që i kam dasht?, ka shkruar Luana.