Shikoni Se Si Duken 6-Njaket Mbas Gati 30 Vitesh. Imagjinoni Pak Cka Hequr Nena E Tyre Per T`I Rritur.

Shikoni Se Si Duken 6-Njaket Mbas Gati 30 Vitesh. Imagjinoni Pak Cka Hequr Nena E Tyre Per T`I Rritur.

Lindja eshte e tapa me em ocionuese e cdo cifti kur u vjen nje femije ne jete.

Mirepo mendoni se cfare ndj enje mund tekene pe rjetuar prinderit e pare ne bote qe kane mirepritur ne jete 6njaket e para mbi jetuese.

Historia e ketij cifti nisi kur burri Graham vendosi te beje edhe nje perpjekje te fundit pas tr ajtimit te pasukseshem te st erilitetit.

Atehere cdo gje shkoi mire dhe jo vetem qe Janet mbeti shtatezene por ajo zbuloi me pas qe ishte duke pritur 6 vajza te bukura.

Tani vajzat jane rritur dhe jane te sukseshme ne jete. Madje prinderit e tyre jane aq en tuziast qe do te behen gjysher te mbeses se tyre te pare.

Vajzat erdhen ne jete kur nena e tyre sapo kishte hyre ne javen e 31 te shta tezanise. Ato ishin te shendetshme dhe u quajten Ruth, Kate, Lucy, Hannah, Sarah dhe Jennie.

Kjo fotografi tregon se si jane ato tani pas rreth 30 vitesh dhe ato tregojne se lidhja e tyre e forte me prinderit i ka mbajtur afer njera tjetres edhe me banim.

Në vitin 2014 një nga vajzat, Sarah, lindi djalin e vogël Jorgie.

Sa herë që Sara thotë se të qenit një nënë është e kom plikuar për shkak të shumë netëve pa gjumë dhe lodhjes që vjen me të, gjyshërit e Jorgie, Janet dhe Graham janë gjithmonë të lumtur për të treguar kujtimet e tyre të vyera për jetën e tyre të paharrueshme si prindër te 6 femijeve njeheresh.