Ja si duket Bora Zemani pa ‘photoshop’, nuk e do njihni fare…

Ja si duket Bora Zemani pa ‘photoshop’, nuk e do njihni fare…

Moderatorja Bora Zemani per momentin eshte nje nga me te perfolurat dhe si gurisht i ka dhene mjaft dore moderimi i Perputhen./Pak sekonda pasi ta kaloni ma rketingun shfaqen pamjet

Ajo poston foto te ndryshme ne Instagram ku mund te themi se eshte nje nder vajzat me te bukura./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Se fundmi ka publikuar nje foto nga plazhi ku ka terhequr menjehere vemendjen e ndjekesve. Ajo eshte nje foto pa ph oto s ho p dhe ndonse Bora serish duket mire, behet qarte ndryshimi nga pho t osh op-i dhe kete gje nuk kane ngurruar ta shprehin as njerezit. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet