Çfare po ndodh me Tean dhe gazetarin e “Tv Klan”? Ja pamjet inîtime qe po bën lėmsh rrjetin

Çfare po ndodh me Tean dhe gazetarin e “Tv Klan”? Ja pamjet inîtime qe po bën lėmsh rrjetin

Tea Trifoni është kthyer në një prej emrave më të përfolur në mediat rozë që prej hyrjes së saj në “Për’puthen” dhe për të vazhduar më tej me r aportin e saj me Andin dhe Beartin.

Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale, ku ndan me fansat mjaft detaje nga jeta personale. Së fundmi, Tea ka qenë e ftuar në festën e ditëlindjes së ish-konkurrentit të “Për’puthen”, Fation Kuqarit.

Ajo që u vu re ishte se shoqëruesi i saj, ishte gazetari i njohur i “Tv Klan”, Enea Protopapa, me të cilin u dukën mjaft të afërt gjatë gjithë kohës.

Kujtojmë se kohë më parë, rrjetet sociale u mbushën me lajmet se Tea ka pasur një lidhje me të, për të cilat re agoi më pas edhe gazetari i emisionit “E Diela Shqiptare”.

“Me Tean njihemi që nga koha kur kemi punuar së bashku. Kam përshtypjen se këto lajmet kanë marrë shkas nga një video në You/tube (pjesë nga emisioni).Në momentin kur po flitej për dashurinë, ne po ndiqnim ra stin te dy në studio dhe duke qene se na pëlqeu ajo çka po f litej, u pamë në sy…ama kjo ishte pa qëllime të tjera. Tea është su pergocë dhe është me fat ai që e ka në krah”, tha Enea.

Madje, me shaka, ai tha se “lidhja” e tyre zgjati vetëm 10 sekonda.

Epo, nuk dihet akoma nëse mes dyshes ka lindur një ro mancë e re apo janë thjesht miq! Kjo mbetet për t’u parë!