Patris Berisha reagon pasi Tuna solli në jetë djalin e dytë

Patris Berisha reagon pasi Tuna solli në jetë djalin e dytë

Gjatë ditës së sotme (e diel) artistja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo zgjodhi që shtatzëninë ta mbajë larg s yrit të mediave, duke lajmëruar vetëm pasi e solli në jetë djalin.Edhe pse në rrjet pati shumë komente ndaj saj, pasi r aportohet se ajo dhe Patrisi janë ndarë, ky i fundit zgjodhi që të r eagojë.

Berisha në një postim në rrjetin social Instagram ka shpërndarë një imazh të foshnjës, duke bërë edhe një mbishkrim. “Mirëserdhe në jetë Zen”, ka shkruar ai në përshkrim.

Ndërkohë, ai dhe këngëtarja ndajnë së bashku edhe një fëmijë tjetër, që quhet Tian… per me teper sht1p mb1 rek1ame1n me p0shte dhe ju del v1dj0 e pl0te