Me kë e ke”, “o të q***”/Kengetarja Tuna u bë serish mama, burri …

Me kë e ke”, “o të q***”/Kengetarja Tuna u bë serish mama, burri…

Këngëtarja e njohur Tuna dha lajmin e bukur te ardhjes në jetë të fëmijës së saj të dytë, një djal i cili u quajt me emrin Zen.

Pas lajmeve të bu jshme mbi n darjen e saj nga bashkëshorti, Patrisi askujt nuk ja priste mendja se çifti do të bëheshin prindër përsëri.

Pas bërjes publike të lajmit nga këngëtarja menjëherë rrjeti filloi të z iente nga dyshimi se a është apo jo Patrisi babai i fëmijës së porsalindur.

Mirëpo, Patrisi menjëherë publikoi në InstaStory-n e tij një ndër fotot që kishte postuar Tuna në Instagram, krahas së cilës shkruan: Mirë se erdhe në jetë ZEN

Përpos urimeve të shumta në ll ogarinë e këngëtares nuk munguan as ofendimet të tipit “me kë e ke fëmijën?”

Ishte komenti i një ndjekësi në postimin e Tunës në “Facebook”, ai që nx iti një d ebat mjaft të forte mes Patrisit dhe komentuesit.

“Shpalle konkursin”, shkruan komentuesi, ku menjëherë Patrisi nuk ja ka p ërtuar dhe i ka kthyer përgjigje: Të q**** konkursi ********