Do befasoheni kur ta kuptoni se vajza e kujt është kjo vajzë bukuroshe

Do befasoheni kur ta kuptoni se vajza e kujt është kjo vajzë bukuroshe

Mimoza dhe Shkumbini janë ndër këngëtarët më të njohur në skenën muzikore. Pasi që janë emra të njohur në shoëbiz, këtë fat e kanë edhe fëmijët e tyre, shkruan “Kosovarja”. Sidomos, vajza e tyre Rozafa është e zj arrtë në çdo imazh që paraqitet. Në fotografinë e fundit ajo shfaqet nga fi tnesi duke r ek l amuar trupin perfekt që ka. Pa grim dhe e thjeshtë, vetëm vajza e Mimozës duket kaq bukur. /Kosovarja