Tuna merr vendimin e papritur…

Tuna merr vendimin e papritur…

Tuna ka 1 vit që nuk është aktive në tregun muzikor shqiptar, sepse kënga e fundit që ka publikuar është “Amoni”./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ky projekt u hodh në treg në tetor të vitit të shkuar dhe këngëtarja nuk ka prodhuar më asgjë që prej asaj kohe./Pak sekonda pasi ta kaloni m arketingun shfaqen pamjet.

Mirëpo nuk duhet të mbani shpresa për ndonjë këngë të re, sepse Tuna ka vendosur të shk ëputet përkohësisht nga muzika. Burime pranë “Prive” kanë bërë të ditur se as në muajt në vazhdim nuk do të ketë ndonjë projekt nga Tuna. Gjithashtu ajo nuk do të shfaqet më në publik dhe duket se ky është një vendim personal i këngëtares./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet.