Berisha: Jam në zor prej babës edhe gruas….baba po më thotë kom me ta bo ADN-në…

Berisha: Jam në zor prej babës edhe gruas….baba po më thotë kom me ta bo ADN-në…

Gazetari Ridvan Berisha në një koment bërë në Facebook kishte sh are dhe f yer Presidenten e Kosovës.

I njëjti sonte kërkoi falje për presidenten “Bëra shumë gabim u gabova, i kërkoj falje shumë Presidentes”, tha Ridvan Berisha n’Kosovë show.

Ridvan Berisha kishte reaguar ashpër ndaj presidentes së Kosovës, Vjosa Osmanit.

Berisha ka komentuar në postimin e ish-zyr tarit të VV’së, Shkodran Hotit, duke e f yer rëndë presidenten Osmani.

Teksa Hoti ka shkruar se Vjosa Osmani është dashur ta pres urimin e Kurtit për ta uruar Ramën për fitoren në zgjedhjet e 25 Prillit në Shqipëri.

Berisha ka thënë se kush u bë presidente, njeri që ka fituar vota mbi ka uzën e urr ejtjes, mbi an ti UÇK’në.

”Jam në zor prej babës edhe gruas….Baba po më thotë kom me ta bo ADN-në…”, tha Berisha.