Befason Don Xhoni, lë mesazh për “pornostaren” e njohur shqiptare, ja se cfare shkruan

Befason Don Xhoni, lë mesazh për “pornostaren” e njohur shqiptare, ja se cfare shkruan

Ylli po.rnogr.afik shqiptar, Alb.y Ryd.es, së fundi ka publikuar një video, ku shihet duke vallëzuar nën ritmet e këngës së Don Xhonit.

Ajo po argëtohej me ‘freestyle’ të reperit që është bërë ‘hit’ dhe është shpërndarë kudo në rrj.ete soc.iale.

Videoja në fjalë e po.rnosta.res me origjinë shqiptare, Alby Rydes, nuk i iku pa e parë as Don Xhoni, i cili e shpërndau menjëherë atë, duke i lënë edhe një mesazh.

“Ndoshta ju sapo jeni bërë fansja ime, por unë dhe miqtë e mi keni qenë fansat tuaj përgjithmonë”, ka shkruar ai.

Ndryshe, “Mafia” mbetet projekti i fundit muzikor nga Don Xhoni, me të cilin ka marrë mbi 6 milionë kl ikime në Yo.uTube.