Remzie Osmani lutje për të gjithë agjëruesit: “Na begato o Zot”…

Remzie Osmani lutje për të gjithë agjëruesit: “Na begato o Zot”…

Rezmije Osmani sot ka nisur ditën me shumë pozitivitet dhe ka një lutje për të gjithë agjëruesit.

Tashmë kemi hyrë në javën e tretë të Muajit të Ramazanit dhe shumë këngëtarë dhe artistë kanë deklaruar dhe janë duke agjëruar.

Këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e pëlqyer nga publiku nuk ka harruar fansat e saj t’i urojë në këto ditë të ma dhërishme.

“Mirëmëngjesi agjërim të lehtë për të gjithë, na begato o Zot” ka shkruar ajo në Instastory bashkangjitur me një fotografi të bukur. /Kosovarja/