Ka ditëlindjen sot, Noizy i bën një super dhuratë babait?

Ka ditëlindjen sot, Noizy i bën një super dhuratë babait?

Noizy është një ndër emrat më të suksesshëm të estradës shqiptare, i cili numëron shumë hite në karrierë. Artisti, së fundi me anë të një postimi bëri të ditur se babai i tij sot ka ditëlindjen dhe me këtë ra st ai u bëri një dhuratë të shtrenjtë.

Noizy i bleu babait një veturë luksoze të tipit “Mercedes”, ndërsa ua tregoi fansave atë përmes një postimi. “Edhe 100 idol”, shkruan Noizy sipër fotos, ku shihet edhe babai i tij pranë veturës që e mori dhuratë nga i biri.

Ndryshe, “Freestyle” mbetet projekti i fundit muzikor nga Noizy, i cili u mirë mirë në publik.