‘Ta harroni ndyrsira plehra’/ Stresi i del kundër atyre që kërkojnë dorëheqjen e Bashës: E kemi amanet nga Sali Berisha!

‘Ta harroni ndyrsira plehra’/ Stresi i del kundër atyre që kërkojnë dorëheqjen e Bashës: E kemi amanet nga Sali Berisha!

Stresi, mbështetësi i fl aktë i Partisë Demokratike ka dalë në m brojtje të Lulzim Bashës, pas pr otestave për largimin e tij nga posti i kryetarit. Ai ka ndarë një video në ‘Instagram’, ku shihet duke përshëndetur Bashën.

Stresi shkruan se dorëheqjen e Bashës duhet ta harrojnë të gjithë ata që e kërkojnë.

POSTIMI:

Per te gjithe ju demokratet qe doni dorheqjen e Zotit Lulzim Basha ta harroni nd yrsira pl ehra… Partia Demokratike E Shqiperise Eshte Shtepia Jone… Jeni Mbledh Disa Buburreca Blla Blla Blla Kot . Ne Nuk D orzohemi Nga K auza Jone E Kemi Amanet Nga Sali Berisha dhe Do Ta Cojm Deri Ne Fund….