Rikthehet ish-çifti Soni Malaj e Flori Mumajesi!?

Rikthehet ish-çifti Soni Malaj e Flori Mumajesi!?

Këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj, ka kohë që i ka munguar publikut me ndonjë projekt muzikor.

Por tani është kthyer e fuqishmë në “Këngën m agjike” me një baladë.

Kjo baladë e titulluar “Versioni im” është shkruar nga Flori Mumajesi dhe nga kjo kuptojmë se dyshja kanë rregulluar r aportet.