“Nervozohet“ keq Lladrovci, o Burra, Albini është patriotë “me bateria”!!

“Nervozohet“ keq Lladrovci, o Burra, Albini është patriotë “me bateria”!!

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci përmes një postimi në Facebook i ka quajtuar Vetëvendosjen “patriota me bateria” teksa ka publikuar një fjalim të tij që kishte mbajtur në vitin 2013 në Kuvend pas ishte nënshkruar Marrëveshja për Asociacionin e Komunave me Shumicë serbe në Bruksel nga kryeministri i atëhershëm Hashim Thaçi me të cilin i drejtohej zy rtarëve të VV-së, Albin Kurtit dhe Liburn Aliut.

Lladrovci ka thënë se premtimet që jepen edhe ha.rrohen, duke ftuar patriotët “me bateri” t’ia lexojnë fjalimin që mbajtur në vitin 2013.

“Kosova është vend ku ndërtohet mundësia për gjasa të barabarta dhe lumturi. Premtimet, ashtu si jepen, edhe harrohen!

-Shkrimi i plotë:

v1de0