Pritjes i erdhi fundi, Arbenita dhe Fero bëhen prindër për herë të parë

Pritjes i erdhi fundi, Arbenita dhe Fero bëhen prindër për herë të parë

Lajmin e ka k onfirmuar vetë modelja përmes një postimi në rrjete sociale, ku shfaqet me vogëlushen në krahë.

Kujtojmë që dyshja më e komentuar e momentit zbuluan pak muaj më parë se e kanë ku rorëzuar dashurinë e tyre në martesë pas disa vitesh lidhjeje.

Gjatë kësaj kohe lindën dhe sp ekulimet se po bëhen prindër, të cilat i konfirmoi më pas vetë Arbenita me disa foto me barkun e rrumbullakosur./Top Channel