Martohen në fshehtësi Melisa Lleshi dhe Andi Shehi? Reagon ish-konkurrentja e “Për’puthen”.

Martohen në fshehtësi Melisa Lleshi dhe Andi Shehi? Reagon ish-konkurrentja e “Për’puthen”.Ju ft0jmē të nd1qn1 v1de0n më p0shtë…

Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Andi dhe Melisa, vazhdojnë që të jenë mjaft të komentuar në media pas th ashethemeve se mund të jenë në një lidhje dashurie.

Për më tepër u ngritën d yshimet se kjo ishte dhe arsyeja pse Melisa u largua nga formati i dashurisë.Ju ft0jmē të nd1qn1 v1de0n më p0shtë…

Edhe pse nuk kanë konfirmuar asnjëherë lidhjen e përfolur, në rrjete sociale shpërndahen hera-herës foto ku tregojnë se janë bashkë ngado.

Madje së fundmi po qarkullon lajmi se ish-konkurrentët e programit Pë rputhen janë kurorëzuar me martesë.Ju ft0jmē të nd1qn1 v1de0n më p0shtë…

Dyshimet për një martesë të mundshme janë bërë për shkak të një fotografie të publikuar ku shihen Melisa bashkë me Andin veshur me rroba z yrtare.Ju ft0jmē të nd1qn1 v1de0n më p0shtë…