I keni parë të gjithë por a e dini kush është babai edhe nëna e Adelina Ismailit ??

I keni parë të gjithë por a e dini kush është babai edhe nëna e Adelina Ismailit ??

Adelina Ismaili para pak ditësh publikoi këngën e saj më të re në bashkëpunim me reperen Rina Balaj, shkruan “InfoKosova”.E duket se tash për t’u relaksuar dhe për t’u ç’lodhur nga puna që pati, ka gjetur një vend afër të atit të saj Rexhep Ismailit.Këtë e kuptuam përmes një fotografie ku ky i fundit ishte shfaqur me djalin e Adelinës, pra nipin e tij Uliksin.Ju ftojme te nd1qn1 v1de0n me p0shte…