E mbani mend Ezelin? Aktori shumë i dashur për shqiptarët zbulon për herë të parë vajzën e tij ?

E mbani mend Ezelin? Aktori shumë i dashur për shqiptarët zbulon për herë të parë vajzën e tij ?

Aktori i njohur për rolin e Ezelit në serialin e famshëm turk, Kenan Imirzalıoğlu u bë baba për herë të parë në tetor të vitit të kaluar. Bashkëshortja e tij, Sinem Kobal solli në një jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin Lale.

Megjithëse, çifti janë pë rpjekur ta ruajnë veten nga vëmendja dhe k ureshtja e publikut, nuk ia kanë dalë të jenë jashtë titujve dhe mediave sociale.

Mirëpo, së fundmi, Sibel ka zbuluar më në fund një pjesë të portretit të vogëlushes, plot 6 muaj pas lindjes.