Po këta sikur do fejoheshin? Arsimi dhe Ana i japn fundin lidhjes??

Po këta sikur do fejoheshin? Arsimi dhe Ana i japn fundin lidhjes??

Pasi u zbulua lidhja e tyre e fs hehtë, Ana Lleshi dhe Arsim Abduli kanë qenë një nga dyshet më të diskutuara në mediat rozë. “Iconstyle.al” siguroi edhe një foto të Anës dhe Arsimit në një ambient publik në kryeqytet, teksa pinin diçka e bisedonin me njëri-tjetrin, pa praninë e personave të tjerë. Më pas Ana tregoi se ka një marrëdhënie shumë të mirë edhe me djalin e Arsimit, pasi ndau në rrjete sociale një video të tij. Ajo ndau në InstaStory një video-mesazh të të voglit, i cili i thotë se e do shumë.

“Lion, ti je dashuri dhe Ana të do shumë i bukuri im”, shkruante ajo, e em ocionuar nga ky mesazh i sinqertë.

Mirëpo së fundmi duket se gjërat mes tyre nuk po shkojnë siç duhet. Ana ka bërë sot një deklaratë që i ka habitur të gjithë. “A ndjen dashuri për ndonjë?”, e ka pyetur një nga ndjekësit. “Të jem e sinqertë, nuk e di, ndoshta ose po…jam pak k onfuze dhe besoj kam të drejtë”, i është përgjigjur Ana.

Ndërkohë edhe Arsimi ka bërë një deklaratë që shumë e kanë përkthyer si një thu mb kundrejt Anës. Ai ka ndarë një foto nga çmimet “Oscars” dhe përkrah ka shkruar:

“Unë personalisht ju prezantoj këtë çmim dhe ju të gjithë keni diçka të përbashkët, emri juaj fillon me A (njerëz të rremë)”.

Por përveç kësaj ka një tjetër detaj, që i ka bërë ndjekësit e d yshes të dys hojnë akoma më shumë për nd arje. Ana dhe Arsimi nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagra, dhe duket se lidhja mes tyre ka marrë fund. Megjithatë pritet të ketë një rea gim nga ata të dy për të mësuar se si është e vërteta dhe çfarë ka ndodhur mes çiftit.