Prifti i uron Ramazanin Hoxhes, shikoni reagimin e tij

Prifti i uron Ramazanin Hoxhes, shikoni reagimin e tij

Të dielën në emisionin ‘Kojshia Show’ për nder të muajit te shenjet te Ramazanit mysafir ishin: Hoxhe Ekrem Avdiu dhe prifti Don Mikel Sopi.!

Prifti i uroj muajin e shenjet te Ramazanit Hoxhes Ekrem Avdiut!

Shih minutën e 5 te emisionit për ta parë këtë gjest të madhe./InfoKosova/

Shiko Videon: