Sa e lumtur! Gruaja e Sinan Hoxhës me bebes e sapolindur në krahë: Djali i mamit…

Sa e lumtur! Gruaja e Sinan Hoxhës me bebes e sapolindur në krahë: Djali i mamit…

Andrra solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin Ayan.Sot janë bërë 3 javë që nga lindja e vogëlushit dhe Andrra ka nd arë një video shumë të ëmbël pranë tij. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! m arket!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…