Getoar Selimi ndan momente nga jeta e re si ortak në biznes me Marina Vjollcën, dyshimet e komentuesve se ajo një ditë do t’i ikë.

Getoar Selimi ndan momente nga jeta e re si ortak në biznes me Marina Vjollcën, dyshimet e komentuesve se ajo një ditë do t’i ikë.

CEO i “Babastars”, Getoar Selimi, ka postuar në “Instagram” një foto r omantike me bashkëshorten dhe tashmë or taken e tij në biznes, Marina Vjollcën.

“Me shpirtin”, shkruan ai poshtë fotos ku ai shihet tek përqafon partneren, ndërsa janë duke shijuar rrezet e diellit. Por, mes komplimentuesve ka pasur shumë komentues që i kanë tërhequr vëmendjen reperit të famshëm, që të bëjë kujdes e ta sht rëngojë fort partneren, pasi sipas tyre “Marina do t’i ikë një ditë nga duart”.
Ju ft0jmë tē nd1qn1 v1de0n mē p0shtë…