FANSI I ZBULON KËTË DETAJ, LUANA I KTHEHET ME KËTO FJALË: Ç’PASKENI QENË…

FANSI I ZBULON KËTË DETAJ, LUANA I KTHEHET ME KËTO FJALË: Ç’PASKENI QENË…

Luana Vjollca ka publikuar së fundmi në llo garinë e saj në ‘Instagram’ disa foto nga seti më i fundit fotografik, ku shfaqet e veshur e gjitha në ngjyrë të zezë dhe flokët në po të njëjtën n u a n c ë.

Komentet e ndjekësve kanë qenë nga më të ndryshmet, ndërsa një prej nd jekësve ka zbuluar se shumë shpejt, Vjollca do të vijë me një këngë ‘rap’.

“Kësaj here ‘rap song’ apo jo?”, ka shkruar një prej fansave, të cilit Luana ka zgjedhur t’i kthejë përgjigje duke sh uar dhe ku reshtjen e gjithë të tjerëve.

“Po këtë nga e morët vesh? Ç’paskeni qenë”, ka shkruar Luana në postimin e saj të fundit në ‘Instagram’, duke treguar se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Kujtojmë se krahas këtyre i mpenjimeve, moderatorja ka treguar se shumë shpejt do të rikthehet në ekran me programin ‘Take me out Albania’.