E veshur me fustan të zi të shkurtër, p0licja shqiptare bën xhiron e rrjetit shqiptar

E veshur me fustan të zi të shkurtër, p0licja shqiptare bën xhiron e rrjetit shqiptar (PAMJE)Ju ft0jmē të nd1qn1 v1de0n më p0shtë…

Ajo njihet si p ol icja më e bukur në Kosovë. Është fjala për Linda Aliun, e cila me postimet që bën në rrjetet sociale, tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.Ju ft0jmē të nd1qn1 v1de0n më p0shtë…

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa në “Instagram” ka ndarë me ndjekësit një p ozë të bukur. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të zi shumë të shkurtër.Ju ft0jmē të nd1qn1 v1de0n më p0shtë…

Fansat e kanë pëlqyer menjëherë fotografinë e saj dhe i kanë bërë komplimente të tipit: “Je një kryevepër. Kujtojmë se për bukuroshen bionde ka shkruar edhe media britanike Express.co.uk”.Ju ft0jmē të nd1qn1 v1de0n më p0shtë…