ANASTASIYA ‘NGRIT’/TEMPERATURAT ME KËTË PARAQITJE….

ANASTASIYA ‘NGRIT’/TEMPERATURAT ME KËTË PARAQITJE….

Bukuroshja superse ksi me prejardhje ruse Anastasiya Kvitko, njihet për linjat e saj me të cilat po i bën një konkurrencë të fortë yllit Kim Kardashian.

24 vjeçarja që karrierën e saj po e zhvillon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është vazhdimisht në qendër të vëmendjes shkaku i for mave të saj si dhe bukurisë që ka.

Nuk ka se si të mos bie në sy edhe paraqitja e saj e fundit në ll ogarinë e saj në Instagram.

Ajo ka po.zuar mjaft e ‘nxehtë’ duke theksuar format e pë rthyera me të cilat ka bërë për vete miliona fansa nëpër botë.