U nda nga burri dhe u mbulua? Violeta Kukaj flet për herë të parë pas thashethemeve…

U nda nga burri dhe u mbulua? Violeta Kukaj flet për herë të parë pas thashethemeve…

Violeta Kukaj ka treguar se cila është arsyeja e pa uzimit për një kohë nga muzika, pasi gjatë asaj periudhe qarkulluan shumë thashetheme rreth saj.

Violeta Kukaj ishte mysafire në emisionin “Mirage”, ku zbuloi shumë të pathëna rreth saj, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka folur rreth suksesit të këngës së fundit, de dikuar Hamëz Jasharit dhe tregoi disa detaje rreth saj,

Por se si erdhi deri te ndarja dhe arsyjet te gjitha ajo i tregon ne intervisten e d h eb n por a është ndar dhe a është mbuluar te gjtha kuptoni ne vazhdim qe ajo tregon vetë, me poshte e keni videon: