‘Me mujt ta kisha marrë burrin’, shihni si ia kthen fanses Adelina Tahiri…

‘Me mujt ta kisha marrë burrin’, shihni si ia kthen fanses Adelina Tahiri…

Ajo mori shumë kr itika për martesën e saj me avokatin maqedon, Serjozha Markov por duket që po e kanë edhe l akmi, shkruan lajmi.net.

“Je femen shumë me fat tepër e bukur te kom zili per jeten qe ke beso me mujt une ta kisha marre burrin”, ishte një koment i lënë nga një fanse e saj.

‘Merre hahahha po svjen e don Adelinen”, ishte përgjigja e pike e Adelinës.

E në st orien e mëposhtme mund të mësoni shumë të pathëna nga këngëtarja Tahiri, e cila ishte e ftuar në emisionin “Mirage”.
Ndër tjerash, Adelina dhe Serjozha vitin e kaluar u bënë prindër për herë të parë të një djali. /Lajmi.net/