Olta Gixhari poston foton me të birin, shqiptarja i kthehet keq: Si ke nxjerr djalin në të ftohtë ashtu moj id…

Në gushtin e vitit 2020, Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin së bashku me partnerin e pagëzuan me emrin e bukur, Amar.Aktorja e dashur për publikun, e cila tashmë jeton në Spanjë me familjen e saj, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Herë pas here ndan me ndjekësit momente mes jetës në Shqipëri dhe Spanjë…Ju ft0jm te shtypn1 v1de0n me p0shte:

Së fundmi, Olta ka postuar në “Instagram” një fotografi të ëmbël ku shfaqet së bashku me të voglin e saj. “Paqja ime”, shkruan ajo krahas kësaj poze kaq të bukur.
E teksa fotoja ka marrë mijëra pëlqime e komente të bukura, ka nga ata që nuk rrinë dot pa kri.tikuar. Madje jo vetëm kri tikojnë, por edhe ofen dojnë.

“Idj.ote pa çorape bebi në këtë të ftohtë”, i shkruan ndjekësja, së cilës aktorja e njohur i është kundërpërgjigjur me ironi: “Shkruhet idi ote se dua që të jesh e saktë”.