Vjosa Osmani merr urime dhe nga këngëtarja Elvana Gjata: Jam shumë e lumtur Presidente!.

Vjosa Osmani merr urime dhe nga këngëtarja Elvana Gjata: Jam shumë e lumtur Presidente!.

Shumë nga personazhet e njohur shqiptarë kanë uruar Vjosa Osmanin për të zgjedhjen në postin e presidentes.

Një ndër to, nuk ka munguar as këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku, Elvana Gjata. Ajo i ka bërë një de dikim në Instastory, duke u shprehur shumë e lumtur.Ju ft0jm të nd1qn1 v1de0n më p0shtë..

“Urime Presidente, e lumtur për ty Kosovë”, kanë qenë fjalët e këngëtares. Kujtojmë që Vjosa Osmani është presidentja e dytë grua në Kosovë pas Atifete Jahjagës.Ju ft0jm të nd1qn1 v1de0n më p0shtë..