VIDEO/ Rrëfimi i Majlindës nga Tirana: Kapa burrin duke tradhtuar, tani dua edhe unë kush…

Një 36-vjeçare nga Tirana telefonoi në emisionin e të shtunës në “Aldo Morning Show” nga ku kërkoi njohje pasi ishte divorcuar nga bashkëshorti. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Majlinda tha se shkak i divorcit me bashkëshortin ishte tradhtia pasi siç tregon ajo e ka ‘kapur’ me një tjetër. Ajo tregon se i kishte lexuar mesazhet dhe bashkëshorti e kishte pranuar. “Unë jam Majlinda, jam 36 vjeç. Mora për një njohje, jam e divorcuar. Kapa burrin me një tjetër. Ajo që kishte ishte greke, unë e gjeta bashkë me të. Lexova dhe mesazhet e tyre. Ai e pranoi që kishte një lidhje tjetër dhe pse këmbëngulte se më donte mua”, tha Majlinda. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON KE TU