Një super festë dhe dhurata luksoze, Ja si e festoi ditëlindjen Adelina në krahët e miljonerit maqedonas..

Adelina Tahiri festoi dje 29-vjetorin e lindjes e me këtë rast, bukuroshja bionde është surprizuar me një super festë të organizuar në shtëpinë e saj. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Këngëtarja pu/blikoi disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet në një sallon të zbukuruar me tullumbace dhe me lule. “Gëzuar ditëlindjen”, shkroi ajo krahas postimit. Ndërsa në Instastory, Tahiri publikoi një foto krah bashkëshortit të saj, në të cilën shkroi: “Faleminderit për çdo gjë!”. Në tavolinën e madhe nuk mungonin buqetat e shumta me trëndafila të ngjyrave të ndryshme, ashtu sikurse edhe dhuratat super luksoze. Artistja është nënë e një djali, Jonit, i cili erdhi në jetë nga martesa e saj me milionerin Serjoza Markov. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT