Enca nuk i ndal pozat/pròvokuese nga Dubai

Enca nuk i ndal pozat/pròvokuese nga Dubai
Ju ft0jm të nd1qn1 v1de0n më p0shtë..

Këngëtarja ka shkuar për pushimet atje dhe po ndanë momente të shumta në rrjete sociale.Ju ft0jm të nd1qn1 v1de0n më p0shtë..

Artistja shqiptare nuk po heziton të shfaqet edhe p rovokuese derisa në f okus ka linjat e saj trupore, shkruan lajmi.net.

Sapo ka publikuar fotografi në profilin e saj zyr tar në Instagram veshur me veshje të ngushtë duke shijuar je tën lu ksoze atje.

“Jam unë, Shejh Enca”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit.Ju ft0jm të nd1qn1 v1de0n më p0shtë..

Ndryshe, këngëtarja nuk ka treguar se me kë po shijon pushimet në Dubai. Theksojmë se projekti i fundit muzikor i Encës është “Nashta”./Lajmi.net/Ju ft0jm të nd1qn1 v1de0n më p0shtë..